Hakkımızda / About Us

Türkiye'nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Çeşme'nin Fener Koyunda özenle dizayn edilmiş 34 otel odası ve 4 bungalovu ile hizmet vermekte olan, özel bir otel. Odalarının tamamı deniz veya havuz manzaralı. Ahşap ürünlerin ön planda tutulması otele ayrı bir hava katmakta. Bungalov odalarında kendinizi bir dağ evinde hissetmeniz mümkün. Otel bünyesinde kapalı kahvaltı salonu, iki büyük havuz, havuz bar, snake bar (gözleme evi) güneşlenme ve dinlenme alanları bulunmakta. Plaja yürüyüş mesafesinde olması misafirlerimize her daim denize ulaşma keyfi sağlamakta. Günbatımına karşı akşam yemeğinizi alabilir, içkinizi yudumlayabilirsiniz. Çeşme merkez, marina ve otogara yakın mesafede oluşu ulaşımda kolaylık sağlamakta. Bunun yanı sıra önemli etkinlik alanlarına ve özel plajlara, alışveriş merkezlerine yakınlığı tesisimizi tercih ettiren diğer özelliklerden birkaçı.

Otelimizin bulunduğu mevkinin sakin olması huzurlu uyku isteyenler için kaçınılmaz. Sezonda Alacarte hizmeti de sunacak olan otelimiz, kış dönemi için toplantı gruplarını da unutmadık. Geniş bir toplantı ve spor salonumuz bulunmakta. Otel ücretsiz otopark alanına sahip. Bir diğer özelliği ise Ulusoy Limanına yakınlığı. Yunan adalarına seyahat planlayanlar için konaklama noktası. Misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunmayı hedefleyen otelimizi denemenizi öneriyoruz.


Bizden Birkaç Görüntü / Some Images From Our Hotel

Rezervasyon / Reservation

Günün her saati rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. / For reservations you can contact us any time of the day

İletişim Formu
Çeşme'nin içinde ama dışında harika bir nokta..denize yakın..Odalar ve manzara mükemmel..geç kalmışsınız Kosa Otel/Çeşme'yi Yapmak için :)

Mustafa Alper Beşer

38

oda / rooms


Kosa Otel Ayrıcalıkları ile...
365

gün hizmet / days serve


Hiç ara vermeden müşteri memnuniyeti için..

Şehir Merkezine / To city center

2

km


Şehrin içinde ve şehrin dışında..bambaşka bir huzur..
80

Yatak / Beds


Konforunuz için her şey düşünüldü.